موقعیت
سال ساخت
سایز گاراژ
متراژ زمین
امکانات
قیمت

گروه مشاورین املاک نگین سبز مازندران

خرید و فروش ویلا، آپارتمان و زمین در خطه ساحلی استان مازندران

ارزیابی املاک و مستغلات منطقه

بانک اطلاعاتی املاک, زمین و ویلای نگین سبز با ارزیابی های مختلف توسط کادری مجرب و کار آزموده مواردی از نظر برخورداری مجوزهای لازم ساخت و ساز و توجه به قانون “تغییر کاربری اراضی زارعی و باغ‎ها در خارج از محدوده قانونی شهرها و شهرک‌ ها‎” بهترین نمونه ها و موارد گلچین شده را از این حیث در این مجموعه قرار داده تا شما مشتری عزیز با اطمینان خاطر از این موضوع ها بتوانید خرید موفقی را داشته باشید.

صرفه جویی در وقت

برای صرفه جویی در زمان مشتریان عزیز همیشه باید برنامه ریزی داشت. تیم مشاورین املاک نگین سبز با برنامه ریزی و الویت بندی انتخاب بهترین ها برای مشتریان خود همیشه این قول را به شما عزیزان خواهد داد تا در کمترین زمان ممکن به مطلوب ترین نتیجه مد نظر خود خواهید رسید.

اطمینان خاطر و آرامش

نکته حائز اهمیت در این قسمت این است که با توجه به عوامل و کارشناسان متخصص گروه (کارشناس قیمت گذاری , کارشناس معمار , کارشناس روابط عمومی ) نگین سبز , انرژی , دقت , تسلط و انگیزه بسیار زیاد ما در کنار حس مسئولیت پذیری و صداقت این نتیجه را در پی دارد که هدف از این دستاورد و ارتباط در راستای رضایت خاطر و آرامش شما عزیزان می باشد.

پشتیبانی و مشاوره

گروه مشاورین املاک نگین سبز مازندران افتخار دارد در تمامی مراحل مشاور, پشتیبان و راهنمای مناسبی برای مشتریان گرامی خود باشد. برای این منظور نیز در هر زمان پذیرای انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان در جهت هر چه بهتر شدن خدمات خود می باشیم.

اطلاع از بازار محلی ملک

گروه املاک نگین سبز با نگاه تیزبین و دقیق خود، بازار املاک، خصوصا در منطقه فعالیت خود را به خوبی تحت نظر دارد. ما به خوبی از تغییرات قیمتی ملک مطلع هستیم، چراکه موفقیت ما تنها از دل شناخت و توسعه آگاهی از بازار یا متمرکز شدن به بازار محلی ملک حاصل می‌شود. اینها همگی باعث می‌شود تا ما، نسبت به سایر همکاران خود کاملا متمایز باشیم.

مجهز بودن به تکنولوژی و دانش روز

یکی از مهمترین مزایای فناوری اطلاعات در املاک کاهش هزینه است. البته افرادی که هنوز به کسب و کار های سنتی در زمینه املاک اعتقاد دارند تکنولوژی را یک فرآیند هزینه بر می دانند که کاملاً اشتباه است. در نظر داشته باشید که استفاده از فناوری اطلاعات در املاک در واقع با هدف کاهش هزینه های موجود ایجاد شده است. در این مسیر دیگر نیاز به مراجعه وقت و بی وقت مشتری نمی باشد این یعنی زمان مشتری ذخیره می شود.

معرفی جاهای دیدنی استان مازندران

آنچه شما در بهشت کوچک مازندران می بینید...